Розроблено новий клінічний протокол «Розсіяний склероз у дорослих»

1 квітня 2024 о 12:30
743

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу «Про затвердження нового клінічного протоколу медичної допомоги «Розсіяний склероз у дорослих» (далі — проєкт акта).

Про документ

Новий клінічний протокол медичної допомоги (далі — НКПМД) розроблений відповідно до Методики розробки та впровадження медичних стандартів медичної допомоги на засадах доказової медицини, затвердженої наказом МОЗ України від 28.09.2012 р. № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.11.2012 р. за № 2001/22313 (зі змінами).

Цей НКПМД створено на основі клінічної настанови Diagnose und Therapie der Multiplen Sklerose, Neuromyelitis-opticaSpektrum-Erkrankungen und MOG-IgG-assoziierten Erkrankungen/Діагностика та терапія розсіяного склерозу, розладів спектру оптиконевромієліту та захворювань, пов’язаних з антитілами до мієлінолігодендроцитарного глікопротеїну — німецького товариства неврології–2023, що була обрана мультидисциплінарною робочою групою як приклад найкращої практики надання медичної допомоги дорослим пацієнтам із розсіяним склерозом та ґрунтується на доступних до цього часу даних доказової медицини стосовно ефективності та безпеки діагностичних та лікувальних втручань, фармакотерапії та організаційних принципів її надання.

Проєкт наказу МОЗ

НОВИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «РОЗСІЯНИЙ СКЛЕРОЗ У ДОРОСЛИХ»

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді:

01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601, e-mail: [email protected], [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua