НСЗУ оголосила про укладання договорів за одним з пакетів

26 березня 2024 о 12:12
555

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) опублікувала оголошення про укладання договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за пакетом «Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях» від 25 березня 2024 р.

Подробиці

Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 27 березня 2024 р.

Пропозиції про укладення договору, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.

Якщо суб’єкту господарювання надіслано повідомлення про виправлення помилок у його пропозиції після граничної дати подання пропозицій, суб’єкт господарювання має право подати оновлену пропозицію протягом двох робочих днів з дня надсилання НСЗУ повідомлення про виправлення помилок.

Розрахунок загальної орієнтовної ціни договору (запланованої та фактичної вартості послуг) здійснюється відповідно до Порядку.

Переглянути оголошення можна за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua