МОЗ пропонує зміни до Порядку проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту

26 березня 2024 о 10:12
1152

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт наказу «Про затвердження змін до Порядку, умов та строків розроблення і проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та критеріїв оцінювання результатів» (далі — проєкт наказу).

Про документ

Проєкт наказу розроблено відповідно до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 334, Порядку атестації здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступенів вищої освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 497.

Проєкт наказу МОЗ

Зміни до Порядку

Додаток 1 до Порядку

Додаток 2 до Порядку

Додаток 3 до Порядку

Додаток 4 до Порядку

Додаток 5 до Порядку

Додаток 6 до Порядку

АРВ

Додаток до АРВ

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Довідка ЄС

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції у вигляді порівняльної таблиці просимо надсилати протягом 30 днів з дати публікації проєкту наказу в письмовому або електронному вигляді на адресу Міністерства охорони здоров’я України:

вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, e-mail: [email protected]; e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua