Робоча група при МОЗ розроблятиме законопроєкт про допоміжні репродуктивні технології

20 березня 2024 о 10:06
565

Наказом МОЗ України від 18 березня 2024 р. № 458 утворено робочу групу з розробки законопроєкту про допоміжні репродуктивні технології та затверджено її склад, що додається.

Також цим наказом затверджено Положення про робочу групу з розробки законопроєкту про допоміжні репродуктивні технології, що додається.

Робоча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, що утворюється за рішенням міністра для розробки законопроєкту про допоміжні репродуктивні технології з метою закріплення організаційних та правових засад врегулювання сфери допоміжних репродуктивних технологій, а саме: умови та порядок застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Також затверджено додаток — Розписку про нерозголошення відомостей, що отримані під час обговорення питань, що передують ухваленню рішень, та про відсутність реального та/або потенційного конфлікту інтересів — за посиланням.

Наказ МОЗ — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua