Медики можуть отримати офіцерське звання за 40 днів

19 березня 2024 о 13:30
1115

Міністерство оборони України запроваджує нову систему навчання для мобілізованих медиків. Про це повідомляють на офіційному сайті відомства.

Подробиці

Наступний курс стартує 8 квітня 2024 р. у Військово-медичній академії Збройних сил України (ЗСУ).

Новий формат перепідготовки медиків, які служать у ЗСУ, передбачає можливість навчання за змішаною формою: теоретична частина онлайн і 18 днів практичної частини офлайн в академії.

Про це розповіла заступник міністра оборони Наталія Калмикова.

«Після завершення освітнього процесу мобілізовані медичні працівники не лише отримають офіцерське звання, а й можливість повернутися в підрозділ, щоб працювати на більш відповідній для себе посаді», — пояснила Н. Калмикова.

За її словами, нова і більш гнучка форма навчання запроваджена за розпорядженням командувача медичних сил ЗСУ — для медпрацівників, які не закінчували військову кафедру і не мають офіцерського звання, але служать в армії на різних непрофільних позиціях.

Очні курси на цей момент пройшли 118 мобілізованих медиків.

Заявки для запису на курси для мобілізованих медиків приймаються на електронну адресу [email protected]

Водночас цивільні лікарі, які придатні до військової служби, але не мають військової освіти, можуть звернутися на військові кафедри медичних закладів вищої освіти.

За 4 міс навчання вони можуть здобути офіцерське звання для подальшого проходження служби в ЗСУ на профільних для себе посадах.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами mil.gov.ua