Зубопротезування ветеранів: НСЗУ оголосила про укладання договорів

14 березня 2024 о 17:35
475

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оголосила про укладання договорів про медичне обслуговування із зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, із закладами охорони здоровʼя всіх форм власності, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Ознайомитися з деталями оголошення можна за посиланням.

Подробиці

Щоб подати пропозицію, суб’єкт господарювання має заповнити відповідні поля в електронній медичній інформаційній системі, у якій він зареєстрований.

Під час заповнення заяви необхідно зазначити:

  • інформацію про підставу, відповідно до якої діє підписант договору;
  • місця надання послуг, які будуть включені до договору;
  • банківські реквізити суб’єкта господарювання;
  • інформацію про підрядників, які будуть залучені до виконання договору в частині надання медичних послуг відповідно до цього оголошення, вид медичних послуг, для надання яких будуть залучені підрядники, номер, дату та строк дії договору, укладеного з підрядником.

У разі потреби разом із заявою також необхідно подати додатки до неї, які слід прикріпити у вигляді сканованих документів у форматі PDF.

Наголошуємо, пропозиції про укладення договору, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.

Якщо суб’єкту господарювання надіслано повідомлення про виправлення помилок у його пропозиції після граничної дати подання пропозиції, суб’єкт господарювання має право подати оновлену пропозицію протягом двох робочих днів з дня надсилання НСЗУ повідомлення про виправлення помилок.

Строк подання пропозицій про укладення договорів про медичне обслуговування із зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, спливає о 18:00 за київським часом 21 жовтня 2024 р.

НСЗУ розглядатиме пропозиції про укладення договору до 31 жовтня 2024 р. включно.

Подати пропозицію за пакетом «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» можна, перейшовши за цим посиланням.

Важливо! Договори відповідно до цього оголошення укладаються на такий строк: з першого числа місяця, наступного за датою місяця, в якому подано пропозицію, до 30 листопада 2024 р.

У разі наявності технічних питань, які виникають під час заповнення електронних полів та/або подання пропозиції, звертайтеся до операторів електронних медичних інформаційних систем, у яких ви зареєстровані.

У разі наявності будь-яких питань, які виникають під час заповнення заяви та/або подання пропозиції, звертайтеся на безкоштовну «гарячу лінію» 16-77, а також за телефонами міжрегіональних департаментів НСЗУ.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua