Розроблено нові форми облікової документації та звітності щодо туберкульозу

14 березня 2024 о 16:35
741

МОЗ України повідомляє про оприлюднення для громадського обговорення проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження форм первинної облікової документації і форм звітності з туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення, а також Інструкції щодо класифікації випадків туберкульозу, результатів його лікування».

Мета

З метою удосконалення і приведення у відповідність з міжнародними стандартами системи обліку та звітності з питань туберкульозу в закладах охорони здоров’я незалежно від форм власності та підпорядкування, що здійснюють діагностику туберкульозу та надають медичну допомогу пацієнтам з туберкульозом, наказом пропонується затвердити форми первинної облікової документації і звітності з туберкульозу та інструкцій щодо їх заповнення, критерії класифікації випадків туберкульозу, результатів його лікування, кодування адміністративно-територіальних одиниць, на території яких розташовані заклади охорони здоров’я, інших міністерств, кодування лабораторій з діагностики туберкульозу, присвоєння лабораторних номерів зразкам біоматеріалу та реєстраційних номерів випадкам туберкульозу.

Проєкт наказу МОЗ

Пояснювальна записка

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Додаток 3 до АРВ

Довідка ЄС

Форми звітності та інструкції

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом громадського здоров’я МОЗ України протягом 30 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7,  e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua