Затверджено план заходів з реалізації Стратегії розвитку імунопрофілактики

12 березня 2024 о 12:46
923

Наказом МОЗ України від 8 березня 2024 р. № 406 затверджено план заходів Міністерства охорони здоров’я України з виконання операційного плану реалізації у 2023–2025 рр. Стратегії розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, на період до 2030 р., що додається.

Також цим наказом керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра охорони здоров’я України, центрів контролю та профілактики хвороб областей, міст Київ та Севастополь, керівнику державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», у межах повноважень доручено забезпечити:

1) виконання плану заходів, затвердженого пунктом 1 цього наказу, відповідно до зазначених у ньому строків;

2) подання щороку до 1 березня Департаменту громадського здоров’я інформації про стан виконання плану заходів, затвердженого пунктом 1 цього наказу, для її узагальнення.

Також надано й інші завдання Департаменту громадського здоров’я.

Ознайомитися із наказом можна за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua