МОЗ розроблено зміни щодо організації розподілу, зарахування і проходження інтернатури

12 березня 2024 о 10:46
4478

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України» (далі — проєкт наказу).

Про документ

Проєкт наказу розроблено з метою вдосконалення організації розподілу і зарахування в інтернатуру, якості практичної частини підготовки в інтернатурі та покращення кадрового забезпечення сфери охорони здоров’я, а також приведення Положення про інтернатуру, затвердженого наказом МОЗ від 22 червня 2021 р. № 1254, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 серпня 2021 р. за № 1081/36703 (у редакції наказу МОЗ від 13 травня 2022 р. № 805) у відповідність із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визнання результатів навчання осіб, які проживали на тимчасово окупованій території України».

Проєкт наказу МОЗ

Зміни

Порівняльна таблиця

АРВ

Пояснювальна записка

Довідка ЄС

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді:

01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, 01601, e-mail: [email protected], [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua