Затверджено План діяльності МОЗ на 2024 р.

4 березня 2024 о 09:51
725

Наказом МОЗ України від 29 лютого 2024 р. № 345 відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 90), з метою необхідності адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов’язань України у сфері європейської інтеграції, виконання програмних документів та рішень Ради національної безпеки і оборони України, інших актів законодавства, затверджено План діяльності Міністерства охорони здоров’я України на 2024 р.

Також цим наказом керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра охорони здоров’я України, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, у межах повноважень доручено:

1) забезпечити неухильне виконання Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України на 2024 р.;

2) визначити відповідальних осіб за кожним заходом Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України на 2024 р. та подати інформацію про відповідальних осіб до Директорату стратегічного планування та координації в термін до 29 лютого 2024 р.;

3) щомісяця до 5 числа подавати до Директорату стратегічного планування та координації інформацію про стан виконання Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України на 2024 р.

Директорату стратегічного планування та координації доручено щокварталу до 15 числа наступного місяця інформувати державного секретаря І.В. Солодку про стан виконання Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України на 2024 р.

Державному секретарю І.В. Солодкій доручено щокварталу до 20 числа наступного місяця забезпечити інформування міністра про стан виконання Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України на 2024 р.

Ознайомитися із Планом діяльності МОЗ можна за посиланням.

Наказ МОЗ — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua