При МОЗ України буде створено Молодіжну раду

1 березня 2024 о 15:38
981

При МОЗ України буде створено Молодіжну раду.

Відповідно до наказу МОЗ України від 29 лютого 2024 р. № 341 з метою залучення соціально активної молоді для надання рекомендацій з основних питань діяльності Міністерства охорони здоров’я України затверджено персональний склад конкурсної комісії з відбору до складу Молодіжної ради при Міністерстві охорони здоров’я України, що додається, та Положення про діяльність конкурсної комісії з відбору до складу Молодіжної ради при Міністерстві охорони здоров’я України, що додається.

До повноважень конкурсної комісії належать, зокрема, такі:

  • організація проведення етапу анкетування кандидатів шляхом створення електронної форми;
  • аналіз поданих відповідей потенційними членами Молодіжної ради;
  • проведення співбесіди з відібраними кандидатами на основі аналізу поданих відповідей потенційними членами Молодіжної ради в режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій;
  • формування рейтингового списку за результатами проведення анкетування та співбесід, що оприлюднюється на офіційному вебсайті МОЗ не пізніше ніж за 2 міс з дня оголошення конкурсу, за результатами проходження етапів відбору (анкетування та співбесіди).

Конкурсна комісія розпочинає роботу з моменту підписання наказу про її створення.

Наказ МОЗ від 29 лютого 2024 р. № 341 — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua