Медики з України можуть пройти навчання у Японії

27 лютого 2024 о 11:50
1535

Українські медики мають можливість пройти навчання у провідних клініках Токіо: National center for global health and medicine, National cancer center, Nippon medical school, Cancer institute hospital of JFCR. Про це повідомляють у МОЗ України.

Подробиці

Програма передбачає теоретичні лекції від провідних спеціалістів, практичну роботу в лабораторіях та медичних закладах, а також участь у науково-клінічних конференціях.

Долучитися до стажування можуть:

  • патогістологи та судово-медичні експерти;
  • анестезіологи-реаніматологи;
  • реконструктивні хірурги;
  • торакальні хірурги;
  • лікарі інших спеціальностей, які займаються менеджментом болю.

Стажування триватиме 2 міс у форматі «observership». Кількість лікарів у кожній групі — 10. Старт навчань групи визначатиметься окремо і може відбутися до кінця 2024 р.

Навчання першої групи відбудеться протягом травня–червня 2024 р.

Подати заявку на участь можна за формою

До 10 березня 2024 р. потрібно відповісти на запитання анкети, завантажити до неї мотиваційний лист та резюме англійською мовою.

Інформація щодо термінів подачі заявок на стажування наступних груп постійно оновлюватиметься у формі.

Усі витрати покриваються організаторами програми.

Слід зазначити, що навчання українських лікарів реалізується в межах надання екстреної гуманітарної допомоги японським урядом для України та координується японською приватною компанією — надавачем телемедичних послуг «Allm.inc».

«Allm.inc» — це приватна японська компанія, яка спеціалізується на розробці інноваційних технологічних рішень для систем охорони здоровʼя. Компанія активно працює над впровадженням технологій штучного інтелекту та інформаційно-комунікаційних технологій (ICT) для розширення доступу до якісної медичної допомоги у всьому світі.

Міністерство охорони здоров’я України підтримує проєкт і висловлює вдячність зарубіжним колегам.

Важливо! Програма реалізується за підтримки МОЗ України, однак відбір проводиться вітчизняними та зарубіжними спеціалістами без участі МОЗ або інших державних органів України або інших країн.

Відбір відбувається поетапно: аналіз заповнених заявок, визначення рівня володіння англійською мовою, співбесіда з оцінкою професійних та лідерських якостей.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua