НСЗУ розробила калькулятор орієнтовної суми договору для спеціалізованої допомоги

4 січня 2024 о 17:55
2448

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) розробила калькулятор орієнтовної суми договору для надавачів, які укладатимуть договір з НСЗУ за пакетами спеціалізованої медичної допомоги.

Подробиці

Цей інструмент дозволить змоделювати орієнтовну суму договору на 2024 р. за пакетами, які заклад мав у 2023 р. В основі розрахунків калькулятора — дані, які заклад вносив протягом 2023 р. в електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Калькулятор реалізований у формі Exel. Завдяки інструменту надавач може побачити орієнтовну суму договору за кожним пакетом на окремих вкладках таблиці. Також для закладу доступна можливість переглядати інформацію щодо орієнтовної суми договору для інших надавачів-конкурентів.

Інструмент розміщений за посиланням.

Інструкція з користування калькулятором доступна на першій сторінці файлу Exel.

Зверніть увагу, результати калькулятора — це лише моделювання. Остаточні цифри будуть вже після того, як заклади отримають підтвердження пропозиції на укладення договору за відповідним пакетом.

Для ефективної роботи з калькулятором потрібно виконати інструкції: потрібні кроки для коректної роботи калькулятора.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua