Лікарні для безперебійної роботи мають вже більш ніж 10 тис. генераторів

4 січня 2024 о 13:55
595

Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами продовжують оснащувати генераторами медзаклади, щоб зробити їх стійкішими до можливих відключень електрики.

Яка ситуація зараз

Зараз українські лікарні мають для безперебійної роботи 10 413 генераторів. Вони спрацьовуватимуть у критичних ситуаціях та постачатимуть напругу в мережу. Завдяки автономним джерелам живлення в медзакладах функціонуватимуть відділення інтенсивної терапії та операційні, а лікарі зможуть і далі рятувати пацієнтів.

У МОЗ України звертають увагу на те, що саме керівники лікарень відповідальні за створення умов для стабільної роботи медзакладу у разі надзвичайних ситуацій, зокрема, блекаутів. Керівники медзакладів мають подбати про резерв пального для генераторів та перевірити їх працездатність.

Висловлюємо вдячність всім партнерам, які долучилися до забезпечення медзакладів генераторами. Така співпраця дозволила лікарням надавати медичні послуги навіть за екстремальних умов.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua