Університетська лікарня на Львівщині: Уряд схвалив передачу майна

3 січня 2024 о 10:16
680

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про передачу майна виробничого підрозділу «Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті» філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України для створення Університетської лікарні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Про це повідомляють у МОЗ України.

Коментар Віктора Ляшка

«Створення потужних університетських лікарень є ключовим кроком до підвищення якості медичної освіти та медичної допомоги в Україні. Університетська лікарня Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького буде спроможною забезпечити високий рівень практичної підготовки студентів та інтернів, удосконалення навичок практикуючих лікарів, медичних сестер й інших фахівців сфери охорони здоров’я, збереження професійних навичок викладачів. Університетська лікарня стане платформою для впровадження сучасних технологій діагностики і лікування та залучення найкращих, у тому числі вузькоспеціалізованих фахівців до надання медичної допомоги пацієнтам як запоруки її високої якості», — зазначив міністр Віктор Ляшко.

Планується, що університетська лікарня отримуватиме фінансування за надані медичні послуги в рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення. Це сприятиме створенню стійкої фінансової основи для забезпечення високоякісної медичної допомоги та навчання медичних фахівців.

В цілому для України створення університетських лікарень стане однією з ключових складових стратегії відновлення мережі медичних закладів у період воєнних подій та в післявоєнний період. Це буде потужним стимулом для залучення інвестицій у формування та розвиток медичної інфраструктури, а також сприятиме підвищенню престижу медичних працівників. Такий крок сприяє соціальному і економічному розвитку, підвищенню привабливості міст і регіонів України в цілому.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua