Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» оголошує конкурс для лікарів і лікарок, медичних сестер і медичних братів «первинки» з усіх областей України для участі у тренінгу для майбутніх фасилітаторів та фасилітаторок груп рівних.👩⚕️🧑⚕️
Радо запрошуємо прихильників і прихильниць самокерованих форматів безперервного професійного розвитку (БПР), що прагнуть створити надзвичайний досвід спільного навчання в команді й разом з колегами поліпшувати якість медичної допомоги у своєму закладі, здобути необхідні знання й опанувати навички для запровадження найдоступнішого і найкомфортнішого формату навчання — групи рівних!
Як взяти участь у конкурсі
Для цього треба подати заявку на участь — заповнити форму за посиланням.
▫️Дедлайн подачі заявок: до 3 січня 2024 р. включно.
▫️Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.
▫️Результати відбору будуть повідомлені до 12 січня 2024 р.
Навчання проходитиме в онлайн-форматі попередньо з 25 січня до 27 лютого 2024 р.
Про групи рівних
Після проходження навчання ви зможете організувати власну групу рівних і розвивати цей унікальний формат БПР у вашому медичному закладі! А ще — долучитися до спільноти надзвичайних фахівців, які роками надихають інших на якісний БПР, підтримують один одного, спільно навчаються й розвиваються.
Звісно, ви вже знаєте, що групи рівних є сучасним, максимально наближеним до практичної діяльності медичних фахівців форматом БПР. Участь у зустрічах груп рівних не лише сприяє отриманню сучасних знань і навичок, а й формуванню спільноти активних і вмотивованих фахівців «первинки», які прагнуть постійно розвиватися у власній професії заради поліпшення якості медичної допомоги, — mededu.org.ua/groups/.
В Україні діє понад 100 груп рівних, які дають можливість фахівцям під час регулярних зустрічей розібрати складні клінічні випадки, обмінятися досвідом й обговорити досягнення, помилки та особливості професії. Це сприяє професійному зростанню, розбудові професійних зв’язків із колегами, що ґрунтуються на довірі.
Нагадуємо, лише відібрані учасники будуть запрошені до участі в тренінгу, а також фасилітації груп рівних, які підтримуватиме наш проєкт надалі.
Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.
Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами t.me/academy_NSZU