Опубліковано проєкт Програми медичних гарантій на 2024 р.

11 грудня 2023 о 09:14
6472

МОЗ України опубліковано для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2024 році».

Мета

Документ розроблено Міністерством охорони здоров’я України разом з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) з метою забезпечення реалізації програми.

Основні положення проєкту акта

Проєктом постанови передбачено наступне: ухвалення порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2024 р., який визначатиме перелік медичних послуг за програмою медичних гарантій (пакети медичних послуг) у 2024 р., тарифи та коригувальні коефіцієнти для них, особливості розрахунку їх вартості, перелік лікарських засобів та медичних виробів, вартість яких буде відшкодована НСЗУ, послуг; внесення змін у постанову Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410 «Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій».

Проєкт постанови КМУ

Проєкт змін

Проєкт порядку

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Довідка ЄС

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua