Національна мережа з реабілітації RECOVERY стала партнером Міністерства оборони

8 грудня 2023 о 15:16
968

Міністерство оборони України і всеукраїнський проєкт RECOVERY підписали меморандум про створення сучасного реабілітаційного центру для військових. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України. У рамках спільного проєкту запланована реконструкція найбільшого реабілітаційного центру для військовослужбовців в одній із областей України.

Заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова зазначила: «Сьогодні було зроблено ще один крок для створення сучасної системи реабілітації військовослужбовців. Сподіваюся, що співпраця із благодійними організаціями розширюватиметься, і якомога більше чоловіків і жінок будуть повертатись до лав Збройних сил або додому здоровими».

Понад 100 захисників та захисниць одночасно зможуть отримувати допомогу в майбутньому центрі. Новий центр буде створено за світовими стандартами інклюзивності й технологічності, як і всі центри мережі. За кількістю ліжко-місць — не матиме аналогів», — пояснила керівниця проєкту RECOVERY та членкиня правління «Фонду Віктора Пінчука» Світлана Гриценко. Місцерозташування майбутнього проєкту не розголошується з міркувань безпеки.

На сьогодні 8 реабілітаційних центрів RECOVERY вже надають безоплатні послуги в Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Одесі (2 заклади) і на Дніпровщині (2 заклади). Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 5000 пацієнтів, про що йдеться на сайті фонду.

Проєкт RECOVERY є прикладом успішного партнерства між приватним сектором і державою, коли благодійники створюють інноваційні центри реабілітації на базі державних медичних установ. У планах засновників проєкту Віктора та Олени Пінчуків — до кінця 2024 р. розширити мережу щонайменше до 16 інноваційних реабілітаційних центрів і 700 ліжко-місць.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами t.me/ministry_of_defense_ua, recoveryua.org