Відкрито доступ до шостого розділу онлайн-курсу щодо ведення поширених розладів на «первинці»

23 листопада 2023 о 09:35
1646

Академія Національної служби здоров’я України (НСЗУ) повідомляє, що відкрито доступ до шостого розділу «Розлади, пов’язані зі вживанням психоактивних речовин» онлайн-курсу «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги з використанням Керівництва mhGAP. Рівень 2».

Нагадуємо, що цей курс є продовженням курсу «Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги з використанням Керівництва mhGAP», який дозволить медичним працівниками первинної медичної допомоги (ПМД) поглибити свої знання щодо ведення поширених психічних розладів у людей з відповідними станами.

Про курс

Онлайн-курс розроблений групою фахівців із психічного здоров’я та загальної практики — сімейної медицини з досвідом роботи з Програмою mhGAP за загальної координації Академії НСЗУ, експертної підтримки ВООЗ та керівництва МОЗ України. Також у розробці курсу взяли участь фахівці ГО «Академія сімейної медицини України», Центру психічного здоровʼя та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України та Дитячого фонду ООН (UNICEF).

Розробка відбувалася в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Курс розроблявся за фінансової підтримки Бюро Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з питань гуманітарної допомоги та за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Звертаємо увагу, що наразі доступні лише 6 розділів курсу, з якими ви можете ознайомитися за посиланням.

Доступ до останнього, сьомого розділу буде відкрито наступного тижня. Сертифікат буде доступний після проходження всіх розділів курсу.

Медичні працівники, які бажають отримати поглиблені знання за Програмою mhGAP та відпрацювати навички ведення психічних розладів, можуть пройти очний тренінг від ВООЗ та партнерів. Для цього необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням.

За результатами опрацювання заявок відбудеться планування проведення очних тренінгів у різних регіонах України. Щодо можливості взяти участь у тренінгу медичні працівники, які заповнили онлайн-форму, будуть повідомлені додатково.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами t.me/academy_NSZU