Президент України змінив командувача Медичних сил Збройних сил України

20 листопада 2023 о 15:30
388

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом від 19.11.2023 р. № 760/2023 звільнив Тетяну Миколаївну Остащенко з посади командувача Медичних сил Збройних сил України. Іншим Указом від 19.11.2023 р. № 761/2023 Глава держави призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Петровича Казимірчука командувачем Медичних сил Збройних сил України.

Коментуючи це рішення у вечірньому зверненні 19 листопада 2023 р., В. Зеленський зазначив, що це важливе кадрове рішення.

Коментар Володимира Зеленського

«Сьогодні є важливе кадрове рішення. За поданням міністра оборони змінив командувача Медичних сил Збройних сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука — начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у місті Київ. Завдання очевидне — і про це неодноразово говорилося в суспільстві, зокрема у спільноті наших бойових медиків, — потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів. Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута справді правильно та ефективно. Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі сили оборони. Сьогодні на зустрічі з міністром оборони Умєровим визначили пріоритети, і часу, щоб чекати результату, багато не буде. Рух у змінах потрібен швидкий», — зазначив Президент.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами president.gov.ua