НСЗУ оголосила про укладання договорів за пакетом «Первинна медична допомога»

20 листопада 2023 о 13:30
765

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) опублікувала оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій за пакетом «Первинна медична допомога» від 20 листопада 2023 р.

Подання пропозицій та їх розгляд

  1. Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 31.12.2023 р. Пропозиції про укладення договору, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються. Якщо суб’єкту господарювання надіслано повідомлення про виправлення помилок у його пропозиції після граничної дати подання пропозицій, суб’єкт господарювання має право подати оновлену пропозицію протягом 2 робочих днів з дня надсилання НСЗУ повідомлення про виправлення помилок. Договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій відповідно до цього оголошення укладається між НСЗУ та закладом охорони здоров’я незалежно від форми власності чи фізичною особою — підприємцем, яка в установленому законом порядку одержала ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, що відповідають встановленим Кабінетом Міністрів України вимогам до надавача медичних послуг за програмою медичних гарантій, та має відповідати умовам закупівлі, специфікаціям до медичних послуг, а також враховувати визначений у програмі медичних гарантій обсяг забезпечення медичними послугами відповідно до потреб у межах кожного госпітального округу.Розрахунок загальної орієнтовної ціни договору (запланованої та фактичної вартості послуг) здійснюється відповідно до законодавства, яким визначені особливості реалізації програми медичних гарантій на відповідний період.Із урахуванням підпункту 1 пункту 54 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», на період дії воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях стосовно надавачів медичних послуг та аптечних закладів, розташованих на території, на якій введено воєнний стан, Кабінет Міністрів може встановлювати особливий порядок укладання та застосування договорів про медичне обслуговування населення (або їх окремих положень), договорів про реімбурсацію (або їх окремих положень), а також порядок їх опублікування.

Повний текст оголошення, умови закупівлі послуг та специфікація — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua