Оголошено конкурс з відбору до складу групи експертів МОЗ за напрямом «Офтальмологічна допомога».

17 листопада 2023 о 09:58
406

Наказом МОЗ України від 15.11.2023 р. № 1967 оголошено проведення конкурсу з відбору претендентів для включення до складу групи експертів Міністерства охорони здоров’я України (далі — група експертів МОЗ) за напрямом «Офтальмологічна допомога».

З цією метою затверджено текст оголошення про проведення конкурсного відбору претендентів для включення до складу групи експертів МОЗ.

Критерії участі в конкурсі

До участі в конкурсі допускаються особи, які за останні 5 років проходили підвищення кваліфікації обсягом не менше 6 кредитів Європейської кредитно-трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС)/180 год, в тому числі за кордоном, та мають за останні 5 років опубліковані не менше 10 статей (за напрямом роботи групи експертів МОЗ) у фахових виданнях України та виданнях інших держав, з яких не менше 6 статей у періодичних виданнях, що індексуються міжнародними наукометричними базами даних Scopus або Web of Science, та які не є перекладами з інших мов. До двох статей у періодичних виданнях, що індексуються міжнародними наукометричними базами даних Scopus або Web of Science, прирівнюється монографія, проіндексована цими наукометричними базами даних; практикуючі лікарі, які мають стаж роботи на посаді керівника закладу охорони здоров’я або керівника структурного підрозділу закладу охорони здоров’я не менше 7 років, та мають першу або вищу категорію за профілем роботи групи експертів МОЗ.

Критерії членства у групі експертів МОЗ

Членами груп експертів МОЗ можуть бути призначені:

  • особи, які мають ступінь вищої освіти у галузі знань 22 «Охорона здоров’я» не нижче другого (магістерського) рівня за відповідною спеціальністю, спеціалізацією та стажем роботи за основною спеціальністю не менше 7 років;
  • особи з вищою немедичною освітою, які працюють у системі охорони здоров’я, мають діючий сертифікат спеціаліста за відповідною спеціальністю, зі стажем роботи у сфері охорони здоров’я не менше 7 років. При вирішенні питання щодо включення особи до складу групи експертів МОЗ є перевагою володіння однією з мов Європейського Союзу та/або представлення України на міжнародних науково-практичних конференціях, стажування у провідних клініках країн — членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Австралійського Союзу, Канади, Швейцарської Конфедерації, Японської Держави.

Ознайомитися із повним текстом оголошення можна за посиланням.

Наказ МОЗ — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua