НСЗУ оголосила про укладання договорів за одним з пакетів

16 листопада 2023 о 09:28
747

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) опублікувала оголошення про укладення договорів про медичне обслуговування населення за Програмою медичних гарантій за пакетом «Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров’я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів» від 16 листопада 2023 р.

Подання пропозицій та їх розгляд

НСЗУ укладає договори щодо надання медичних послуг, передбачених цим оголошенням, із закладами охорони здоровʼя незалежно від форми власності та фізичними особами — підприємцями, місця надання послуг яких на момент подачі пропозиції не розташовані на тимчасово окупованій російською федерацією території України згідно з переліком територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженим наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (Мінреінтеграції) від 22 грудня 2022 р. № 309.

Відповідно до пункту 141 Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 р., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2022 р. № 1464 (далі — Порядок) НСЗУ укладає договори щодо надання медичних послуг, передбачених пакетом медичних послуг «Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров’я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів» із надавачами медичних послуг комунальної та державної форм власності, яких включено до переліку баз стажування лікарів-інтернів, визначеного МОЗ.

Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 17 листопада  2023 р.

Пропозиції про укладення договору, у тому числі з усунутими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.

Якщо суб’єкту господарювання надіслано повідомлення про виправлення помилок у його пропозиції після граничної дати подання пропозицій, суб’єкт господарювання має право подати оновлену пропозицію протягом двох робочих днів з дня надсилання НСЗУ повідомлення про виправлення помилок.

Розрахунок загальної орієнтовної ціни договору (запланованої та фактичної вартості послуг) здійснюється відповідно до Порядку.

Подробиці, а також умови і специфікації — за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua