У Міністерстві оборони створено Департамент охорони здоров’я

15 листопада 2023 о 11:30
902

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова 8 листопада 2023 р. представила очільницю новоствореного Департаменту охорони здоров’я у складі Міністерства.

Нею стала Оксана Сухорукова — колишня волонтерка і співробітниця МОЗ із досвідом запуску медичної реформи.

«Оксана Сухорукова відповідатиме за побудову політик у всьому, що стосується системи охорони здоров’я в Збройних силах України. Ми лише на початку цього шляху і дуже розраховуємо, що професійна спільнота із великим досвідом буде для нас дороговказом і підтримкою», — зазначила Н. Калмикова.

Нині Департамент охорони здоров’я Міноборони на шляху формування. Основне завдання Оксани Сухорукової — швидкий і системний запуск роботи Департаменту.

Під час робочої зустрічі із професійною військово-медичною та волонтерською спільнотою О. Сухорукова закликала присутніх до активної співпраці та підтримки в системних змінах.

«У кожного з вас є великий неоціненний досвід, яким ви можете поділитися з нами, і ми разом зможемо це вкласти у нормативні документи», — зазначила вона.

Про Оксану Сухорукову

З 2014 р. О. Сухорукова — співзасновниця благодійного фонду «Свої», який опікується військовослужбовцями у питаннях гуманітарної допомоги.

З 2018 до 2020 р. працювала в Міністерстві охорони здоров’я директором директорату медичних послуг і брала участь у запуску медичної реформи.

У 2021–2022 рр. працювала директором департаменту моніторингу Національної служби здоров’я України.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами mil.gov.ua