Національний форум з неінфекційних захворювань

13 листопада 2023 о 15:50
3515

14–15 листопада 2023 р. Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я» разом з Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я організовує Національний форум з неінфекційних захворювань.

Подробиці

Серед запрошених спікерів — представники Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я, Міністерства освіти і науки, Верховної Ради, регіональних органів влади, міжнародних організацій, медичної й освітньої спільнот та громад.

У перший день учасники форуму поговорять про профілактику неінфекційних захворювань на різних рівнях. Другий день заходу буде присвячений темі раннього виявлення неінфекційних захворювань та допомозі людям, які живуть з цими захворюваннями.

Зокрема, обговоримо такі питання:

  • результати виконання Національного плану дій з неінфекційних захворювань та впровадження Моделі здорової школи;
  • доцільність інвестицій у профілактику та контроль неінфекційних захворювань — висновки економічного дослідження;
  • досвід представників громад з впровадження кращих практик для профілактики та раннього виявлення неінфекційних захворювань — реальні кейси громад;
  • лікування інсульту: як перейти від кількості до якості допомоги;
  • пілотування інтегрованої медико-соціальної послуги вдома для старших людей з хронічними неінфекційними захворюваннями та перспективи розвитку цієї послуги.

Повна програма заходу — за посиланням.

Онлайн-трансляцію можна буде переглянути на сторінці події за посиланням.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua