Розроблено порядок ведення пацієнтів із особливо небезпечними інфекційними хворобами

13 листопада 2023 о 10:51
1034

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт наказу «Про організацію госпіталізації, лікування та медичного нагляду за хворими на особливо небезпечні і небезпечні інфекційні хвороби, контактними особами та носіями збудника таких інфекційних хвороб, умови їх перебування у відповідних закладах охорони здоров’я та наукових установах».

Про що документ

Проєктом акта пропонується затвердити Порядок госпіталізації, лікування та медичного нагляду за особами, які хворіють на особливо небезпечні і небезпечні інфекційні хвороби, контактними особами та носіями збудника таких інфекційних хвороб, умови їх перебування у відповідних закладах охорони здоров’я та наукових установах.

Проєкт наказу МОЗ

Пояснювальна записка

Порядок

АРВ

Тест-М

Довідка (acquis ЄС)

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж 30 днів з дати публікації (10 листопада 2023 р. — прим. ред.) на адресу МОЗ України у письмовому або електронному вигляді за адресою: Міністерство охорони здоров‘я України, 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7; Департамент медичних послуг, e-mail: а.о[email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua