Розроблено Порядок функціонування електронної системи забезпечення БПР

6 листопада 2023 о 10:00
1764

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт наказу «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи забезпечення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я».

Документ розроблений відповідно до Положення про систему безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725, та з метою забезпечення здійснення безперервного професійного розвитку працівниками сфери охорони здоров’я, які беруть участь у медичному обслуговуванні населення, а також удосконалення функціонування електронної системи забезпечення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я.

Проєкт наказу МОЗ

Порядок функціонування електронної системи забезпечення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я

Бюджетні витрати на адміністрування регулювання для суб’єктів малого і мікропідприємництва

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Довідка (Acquis ЄС)

Пояснювальна записка

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження щодо проєкту акта необхідно надсилати протягом 30 днів з дати публікації на адресу МОЗ у письмовому або електронному вигляді у формі порівняльної таблиці за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Департамент цифрових трансформацій в охороні здоров’я, тел.: (044) 253-33-31, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua