IUSTI UKRAINE CONGRESS: актуальні питання інфекцій, що передаються статевим шляхом

31 жовтня 2023 о 13:06
2017

9 та 10 листопада 2023 р. відбудеться конгрес «IUSTI UKRAINE CONGRESS», під час якого спікери обговорюватимуть актуальні питання інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).

Подробиці

У заході братимуть участь фахівці Міністерства охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я, провідні іноземні фахівці та національні експерти дерматовенерологічної, акушер-гінекологічної, урологічної, терапевтичної та педіатричної спеціальностей.

Основними темами конгресу стануть:

  • глобальні стратегії сектору охорони здоровʼя щодо ІПСШ;
  • міжнародний погляд на проблему ІПСШ;
  • міждисциплінарне ведення пацієнтів з ІПСШ;
  • актуальні питання, нові наукові здобутки та останні інновації, що стосуються діагностики, лікування та профілактики ІПСШ;
  • сучасні тенденції щодо сифілісу, нормативні документи та терапевтичні підходи;
  • підходи до ведення хронічних генітальних дерматозів та онкопатології генітальних зон.

Формат проведення конгресу: онлайн.

Відеозапис конгресу буде доступним всім зареєстрованим учасникам протягом 3 міс. Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація на конгрес та трансляція доступні за посиланням.

Учасники отримають сертифікат на 10 балів безперервного професійного розвитку. Вони будуть розсилатися протягом 30 днів після закінчення заходу учасникам, які були присутніми в режимі реального часу та пройшли опитування.

Конгрес організовано за ініціативою заступника міністра охорони здоров’я України — головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, підтримки Кабінету Міністрів України та Центру громадського здоров’я.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами pch.org.ua