МОЗ пропонує зміни до Порядку функціонування інформаційно-аналітичної системи «MedData»

25 жовтня 2023 о 14:45
734

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку функціонування інформаційно-аналітичної системи «MedData» (далі — проєкт акта), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2022 р. № 36.

Мета

Проєкт акта розроблено з метою отримання повної, актуальної та достовірної інформації щодо стану забезпечення сфери охорони здоров’я товарами (лікарськими засобами, медичними виробами (у тому числі медичного обладнання) та допоміжними засобами до них) та послугами, закупленими за рахунок бюджетних коштів та/або з інших не заборонених законодавством джерел фінансування, а також лікарськими засобами, медичними виробами, витратними матеріалами, медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту та іншими товарами, необхідними для належного забезпечення сфери охорони здоров’я в умовах воєнного стану, що надійшли як гуманітарна та/або благодійна допомога.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України

Зміни, що вносяться до Порядку функціонування інформаційно-аналітичної системи «MedData»

Пояснювальна записка

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Порівняльна таблиця

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження щодо проєкту акта необхідно надсилати протягом 30 днів з дати публікації на адресу МОЗ у письмовому або електронному вигляді у формі порівняльної таблиці за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Департамент цифрових трансформацій в охороні здоров’я, тел.: (044) 253-33-31, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua