Затверджено програми ЄДКІ за медичними та фармацевтичними спеціальностями

22 вересня 2023 о 14:15
5437

Наказом МОЗ України від 21 вересня 2023 р. № 1664 затверджено:

1. Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) зі спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, що додається.

2. Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Медсестринство» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, що додається.

3. Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти, що додається.

4. Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Стоматологія» на рівні фахової передвищої освіти, що додається.

5. Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Медсестринство» на рівні фахової передвищої освіти, що додається.

6. Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності «Фармація, промислова фармація» на рівні фахової передвищої освіти, що додається.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua