Українські лікарі можуть пройти навчання у Бразилії

13 вересня 2023 о 18:00
1441

Світовий конгрес українців та Unite with Ukraine ініціюють навчання для українських лікарів у м. Сан-Паулу, у клініці Альберта Ейнштейна (Hospital Israelita Albert Einstein). Вже сьомий рік поспіль клініка є провідним медзакладом Бразилії та вважається найкращою в Латинській Америці.

Подробиці

Медичний заклад славиться своєю викладацькою діяльністю, дослідженнями та інноваціями, а також багатьма національними та міжнародними партнерствами. Офіційним партнером проєкту виступає Міністерство охорони здоров’я України.

Програма навчання передбачає тренінги з невідкладної допомоги на догоспітальному та госпітальному етапах у випадках травм військових і цивільних (PHTLS, ATLS, BOGTS, eFAST, blood and difficult airway management), а також стажування з психічної та фізичної реабілітації, розбудови системи охорони здоров’я під час кризи.

Група складатиметься з 6 українських медиків, які навчатимуться у провідних експертів, серед яких — ексміністр охорони здоров’я Бразилії. Усі витрати покриваються організаторами програми. Крім того, для учасників передбачена стипендія в розмірі 5 тис. дол. США.

Зазначимо, що після закінчення навчання учасники отримають сертифікат міжнародного зразка ATLS та посвідки після проходження кожного курсу окремо.

МОЗ висловлює велику вдячність зарубіжним колегам за підтримку, а також за можливість обміну досвідом з нашими медиками, які попри надскладний час щохвилини рятують військових та цивільних й працюють над відновленням системи охорони здоров’я в Україні.

Долучитися до програми навчання українські лікарі можуть за формою за посиланням.

Довідка: Unite With Ukraine — це ініціатива Світового конгресу українців та глобальна кампанія зі збору коштів, спрямована на надання життєво необхідного захисного та медичного обладнання захисникам України на передовій. Лише за рік ініціатива об’єднала партнерів із 70 країн світу, від початку повномасштабної війни закупила обладнання, техніку, дрони на понад 70 млн дол.

Світовий конгрес українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 млн українців. До світової мережі СКУ входять українські діаспорні організації з понад 60 країн світу.

Hospital Israelita Albert Einstein — навчально-дослідницький центр, де студенти, викладачі, дослідники, лікарі, медсестри та інші професіонали зустрічаються для розвитку науки та освіти. Усе це в «розумній» будівлі, що поєднує найсучасніші технології та природу.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua