Уряд об’єднав інститути ім. О.О. Шалімова та нефрології НАМН України

3 липня 2023 о 15:54
1874

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 червня 2023 р. № 582-р утворено державну установу «Національний науковий центр хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук (НАМН) України», реорганізувавши шляхом злиття державної установи «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України та державної установи «Інститут нефрології Національної академії медичних наук України».

Цим же розпорядженням НАМН рекомендовано здійснити в установленому порядку заходи, пов’язані з:

  • утворенням державної установи «Національний науковий центр хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України»;
  • реорганізацією державної установи «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова» НАМН України та державної установи «Інститут нефрології НАМН України».

У документі зазначається, що утворення державної установи «Національний науковий центр хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України» здійснюється в межах видатків, передбачених НАМН у державному бюджеті України на відповідний рік.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами kmu.gov.ua