Розроблено Порядок залучення організацій до ліквідації епідемії чи спалаху інфекційної хвороби

16 червня 2023 о 12:19
1154

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку залучення підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності до виконання заходів з локалізації і ліквідації епідемії чи спалаху інфекційної хвороби», який розроблено Міністерством охорони здоров’я України з метою врегулювання питання забезпечення впровадження заходів з локалізації та ліквідації епідемій та спалахів інфекційних хвороб із залученням підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності на територіях, на яких встановлено карантин.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України

Порядок залучення підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності до виконання заходів з локалізації і ліквідації епідемії чи спалаху інфекційної хвороби

АРВ

Додаток 1 до АРВ

Додаток 2 до АРВ

Довідка (acquis ЄС)

Пояснювальна записка

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом громадського здоров’я протягом 10 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, e-mail: [email protected].

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua