Оголошено про укладання договорів за пакетом «Готовність медзакладу до надання допомоги в надзвичайних ситуаціях»

15 червня 2023 о 14:25
2129

15 червня 2023 р. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) опублікувала оголошення
про укладення договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за пакетом «Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях» від 15 червня 2023 р.

Подання пропозицій та їх розгляд 

НСЗУ укладає договори щодо надання медичних послуг, передбачених цим оголошенням, із закладами охорони здоровʼя незалежно від форми власності та фізичними особами — підприємцями, які розташовані на територіях, що на момент подання пропозиції не визначені наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (Мінреінтеграції) тимчасово окупованими.

Відповідно до пункту 133 Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 р., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2022 р. № 1464 «Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році» (далі — Порядок), НСЗУ укладає договори за пакетом медичних послуг «Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях» із закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності та фізичними особами — підприємцями, які визначені Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними/військовими адміністраціями, із розрахунку один надавач медичних послуг на 200 тис. населення станом на 1 січня 2022 р. згідно з даними Державної служби статистики щодо чисельності наявного населення та даними Міністерства соціальної політики щодо чисельності внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на цій території.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні/військові адміністрації у кожному регіоні визначають надавача медичних послуг, який надаватиме медичні послуги дітям.

Строк подання пропозиції спливає о 18:00 за київським часом 30 червня 2023 р.

Пропозиції про укладення договору, у тому числі з усуненими недоліками (повторні), подані після закінчення строку подання, не розглядаються.

Якщо суб’єкту господарювання надіслано повідомлення про виправлення помилок у його пропозиції після граничної дати подання пропозицій, суб’єкт господарювання має право подати оновлену пропозицію протягом 2 робочих днів з дня надсилання НСЗУ повідомлення про виправлення помилок.

Розрахунок загальної орієнтовної ціни договору (запланованої та фактичної вартості послуг) здійснюється відповідно до Порядку.

Подробиці, умови закупівлі та специфікація — за посиланням.

Нагадаємо, Уряд збільшив фінансування пакета «Готовність закладу охорони здоров’я до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях» у деяких областях.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами nszu.gov.ua