Відбулася конференція до Всесвітнього дня здоров’я та 75-річчя ВООЗ

11 квітня 2023 о 10:26
409

6 квітня 2023 р. у Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю до Всесвітнього дня здоров’я та 75-річчя ВООЗ на тему «Здоров’я для всіх». Захід організовано у співпраці з Центром громадського здоров’я, Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Національною академією медичних наук України.

У конференції взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України, провідні вчені з Польщі, Швеції, Великої Британії, Словаччини й України.

Про що йшла мова

Цьогоріч ключовими науковими напрямками, на яких зробили акцент експерти, стали охорона здоров’я в умовах воєнного стану, зміцнення та реформування систем охорони здоров’я та охорона здоров’я в умовах надзвичайних ситуацій. Також значну увагу приділили питанню розбудови системи громадського здоров’я України у співпраці з міжнародними партнерами.

Основні цілі конференції — створення плідної дискусії, обґрунтування пропозицій та прийняття рішень, спрямованих на реалізацію принципів  «здоров’я для всіх», забезпечення доступності  та якості послуг охорони здоров’я, протидія сучасним викликам та загрозам епідемічного, екологічного, соціально-економічного, воєнного характеру, зниження ризиків для здоров’я, формування здорового способу життя та впровадження міжсекторальних дій щодо збереження і зміцнення здоров’я населення.

Науковими досягненнями і здобутками поділилися представники вітчизняних наукових та освітніх установ і закладів практичної охорони здоров’я з різних регіонів України. У рамках конференції відбудуться пленарне і тематичні секційні засідання, присвячені науково-освітнім і практичним проблемам громадського здоров’я і менеджменту охорони здоров’я.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua