Призначено першого заступника міністра охорони здоров’я України

3 березня 2023 о 11:15
2518

3 березня 2023 р. Уряд на своєму засіданні призначив Сергія Дуброва першим заступником міністра охорони здоров’я України. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України.

«Радий вітати Sergii Dubrov в команді Міністерство охорони здоров’я України.

Сьогодні на засіданні Уряд підтримав його призначення моїм першим заступником.

Перед нами стоїть багато завдань, успішність виконання яких можна виміряти простими індикаторами: якісна, доступна та безоплатна медична допомога українцям.

Впевнений, найкраще розуміють медичну сферу та знають, як зробити медичні послуги справді якісними, саме лікарі. Саме тому для мене особливо важливо, що Сергій є відомим лікарем з багаторічним досвідом, який на практиці довів свій професіоналізм, має чітке бачення розвитку медичної галузі, необхідні управлінські якості.

Тримаємо медичний фронт разом!

Працюємо! Переможемо! Відбудуємо!», — йдеться в дописі, який з’явився 3 березня 2023 р.

За даними сайту Асоціації анестезіологів України, Сергій Дубров — президент Асоціації анестезіологів України, професор, завідувач кафедри анестезіології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, експерт МОЗ за фахом «Анестезіологія».

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами facebook.com/viktor.liashko