Минулого тижня заступники міністра охорони здоров’я Марія Карчевич та Ірина Микичак представили зареєстрованим провайдерам безперервного професійного розвитку (БПР) функціональні можливості та плани щодо впровадження нової електронної системи БПР працівників сфери охорони здоров’я. Більше ніж 210 учасників заходу дізналися про ключовий функціонал майбутньої системи та умови роботи в перехідний період.
Про електронну систему БПР
Електронна система БПР є складовою частиною загальної системи БПР та покликана забезпечити прозорий механізм реєстрації провайдерів та заходів БПР, які відповідають вимогам МОЗ.
Функціонал першого етапу запуску електронної системи БПР включає можливість електронної реєстрації провайдерів та заходів БПР, а також подання апеляції стосовно відмови в реєстрації. Запуск системи очікується на початку 2023 р. Перехідний період триватиме 2–3 міс та передбачає можливість перереєстрації заходів та провайдерів, які були зареєстровані до запуску електронної системи.
Коментар Марії Карчевич
«Ми намагаємося максимально спростити та зробити зручними ті процеси, що існують сьогодні, завдяки використанню електронних рішень. Нова електронна система БПР допоможе провайдерам швидко та просто подати заявку на реєстрацію та мінімізує будь-які корупційні ризики», — зазначила М. Карчевич, заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку.
Під час заходу провайдери отримали відповіді на понад сотню запитань. Міністерство в партнерстві з проєктом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка реформи охорони здоров’я» взяли до уваги коментарі та пропозиції провайдерів щодо окремих аспектів реалізації БПР в Україні для подальшої роботи і консультацій.
Коментар Ірини Микичак
«МОЗ України продовжує працювати над побудовою ефективної прозорої системи БПР працівників сфери охорони здоров’я, яка буде задовольняти потреби всіх її учасників: провайдерів БПР, медичну спільноту, заклади освіти та інших партнерів», — підсумувала Ірина Микичак, заступник міністра охорони здоров’я.
Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.
Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua