Медики екстреної допомоги можуть пройти курс із допомоги при інсульті

1 листопада 2022 о 15:21
1223

Фахівці бригад екстреної медичної допомоги можуть пройти курс «Надання екстреної медичної допомоги пацієнтам із підозрою на гострий мозковий інсульт. Догоспітальний етап».

Курс розроблений фахівцями Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф спільно із Центром симуляційного навчання TESIMED.

Наразі курс вже пройшли більше 12 тис. медичних фахівців. Водночас у системі екстреної медичної допомоги в Україні працює близько 25 тис. медиків.

Навчальний курс включає 5 навчальних модулів, включно із відеолекціями. Доступні модулі за відповідними посиланнями:

Нагадаємо, інсульт потребує невідкладного медичного втручання. Людина з ознаками інсульту, яка отримує допомогу лікарів упродовж перших 4,5 год, має більше шансів повернутися до повноцінного життя та уникнути тяжких і незворотних наслідків.

Лікування інсультів медичним закладам оплачує Національна служба здоров’я України (НСЗУ), а для пацієнтів лікарень, що уклали контракт з НСЗУ, воно є безоплатним.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua