Роль ініціативи UNITED24 у відбудові медичної сфери

21 жовтня 2022 о 09:54
623

З перших днів повномасштабної війни завдяки міжнародній підтримці та солідарності іноземних партнерів Україна продовжує стояти на захисті демократії, принципів свободи всього цивілізованого світу.

Зокрема, для того, аби відновити медичну систему та допомогти зберегти життя і здоров’я українців, Президентом Володимиром Зеленським була ініційована фандрейзингова платформа UNITED24.

Саме вона є глобальною платформою для збору коштів і так званим єдиним вікном для допомоги Україні. Про це зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко у розмові з амбасадором ініціативи — актором Лієвом Шрайбером.

Коментар Віктора Ляшка

«Ми надзвичайно вдячні нашим міжнародним колегам та партнерам за солідарність та єдність у підтримці України. Щодня ми протидіємо та боремося з ворогом на різних фронтах, тому така потужна позиція всього цивілізованого світу — це важливий сигнал для нас», — зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Міністр наголосив, що безперебійне функціонування медичної сфери є пріоритетом. Адже ворог щоденно обстрілює наші мирні міста та цивільне населення, тому медична система має бути готовою до будь-яких викликів.

Платформа UNITED24 (www.u24.gov.ua) надає можливість зробити донат в один клік із будь-якої країни. Її завдання — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України.

Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами: оборона і розмінування, медична допомога та відбудова України. Відповідно, ці напрями закріплені за профільними відомствами: Міністерством оборони, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством інфраструктури.

Міністр охорони здоров’я подякував амбасадору ініціативи UNITED24 Лієву Шрайберу за активну підтримку України в надскладний час. Будь-яка допомога — вагомий внесок у перемогу України над агресором.

Крім актора Лієва Шрайбера, амбасадорами ініціативи UNITED24 вже стали видатні спортсмени Андрій Шевченко, Олександр Усик та Еліна Світоліна, креативний директор Balenciaga Демна, американський актор Марк Гемілл, гурт Imagine Dragons, співачка та акторка Барбара Стрейзанд.

Нагадаємо, раніше американський актор, режисер, сценарист і продюсер Лієв Шрайбер став послом фандрейзингової платформи зі збору коштів для України UNITED24 та патронує сектор медицини та гуманітарної допомоги. З перших днів повномасштабної війни він допомагає Україні та займається волонтерством. Крім того, за 5 міс роботи фандрейзингової платформи UNITED24 загалом на підтримку України було зібрано понад 5 млрд грн зі 110 країн світу.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua