Можна взяти участь у конкурсі на отримання малих грантів у сфері охорони здоров’я

17 жовтня 2022 о 14:46
1465

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що Україна вперше стала учасником програми Європейського Союзу EU4Health.

Ще в липні 2022 р. Єврокомісія підписала угоду про приєднання України до програми EU4Health.

Про Програму

Програма EU4Health впроваджена у відповідь на пандемію COVID-19 для посилення готовності до кризових ситуацій у ЄС та покликана сприяти розв’язанню довгострокових проблем охорони здоров’я через створення міцніших, стійкіших і доступніших систем охорони здоров’я.

Угода про асоціацію з програмою EU4Health дає право представникам сфери охорони здоров’я та громадськості на участь на рівних умовах із фондами країн ЄС та асоційованих країн.

Програма EU4Health триватиме до 2027 р. та охоплює 4 напрями: профілактика захворювань, готовність до криз, системи охорони здоров’я й цифрові технології, приділяючи особливу увагу онкологічним захворюванням.

Ця програма дає можливість взяти участь у конкурсі на отримання малих грантів у сфері охорони здоров’я.

Узяти участь можуть наукові, академічні та навчальні заклади, освітні інститути, науково-дослідні інститути, лікарні, експертні мережі, приватні організації, органи влади та організації громадянського суспільства, асоціації медичних працівників, профспілки, пацієнтські організації (асоціації, фонди, неприбуткові та подібні організації), закупівельні організації, центральні закупівельні органи, приватні організації, національні та регіональні органи охорони здоров’я, експертні мережі та створені мережі у сфері громадського здоров’я.

Узяти участь та подати заявку можна за такими напрямами:

EU4H-2022-PJ-4: конкурс з підтримки структурованого діалогу на національному чи регіональному рівнях щодо державних закупівель у секторі охорони здоров’я (бюджет 5 млн євро) http://surl.li/dhgkm;

EU4H-2022-PJ-11: конкурс пропозицій щодо неінфекційних захворювань — серцево-судинні захворювання та цукровий діабет (бюджет 5 млн євро) http://surl.li/delsp;

EU4H-2022-PJ-12: конкурс пропозицій щодо профілактики раку та інших неінфекційних захворювань — дії щодо детермінант здоров’я (бюджет 11 млн євро) http://surl.li/delsp;

EU4H-2022-PJ-14: конкурс пропозицій для підтримки розгортання другої когорти міжспеціалізованої програми навчання з раку (бюджет 7 млн євро) http://surl.li/delsz.

Реєстрація заявок на участь здійснюється на порталі Funding & tender opportunitiesSingle Electronic Data Interchange Area (SEDIA) за посиланням http://surl.li/delsh.

Важливі дати

Етап
Дата
Старт подання заявок З 15.09.2022 р.
Закриття подання Call for proposal 21.02.2023 р.
Оцінка До травня 2023 р.
Оголошення результатів окремими листами До кінця червня 2023 р.
Підготовка угод з переможцями Вересень 2023 р.
Підписання угод з переможцями Жовтень 2023 р.
Початок роботи З дати підписання грантової угоди

Участь України в програмі дасть змогу підготувати систему охорони здоров’я України до впровадження європейських стандартів та полегшить секторальну інтеграцію України з Європейським Союзом.

Міністерство охорони здоров’я України запрошує до участі всіх охочих та, зі свого боку, готове консультувати та супроводжувати на етапах підготовки та подання заявок.

З усіх питань звертайтеся за посиланням [email protected]

Відповіді на поширені запитання про участь у конкурсі

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами phc.org.ua