Що потрібно знати лікарю ПМД, щоб супроводжувати пацієнтів із ВІЛ

20 вересня 2022 о 15:08
1084

Академія Національної служби здоров’я України (НСЗУ) оголошує СТАРТ навчання за курсом «Що потрібно знати лікарю ПМД, щоб супроводжувати пацієнтів із ВІЛ»!

Команда Академії НСЗУ в партнерстві з проєктом HealthLink (БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», БО «100% ЖИТТЯ») та ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» підготували для вас онлайн-курс «Що потрібно знати лікарю ПМД, щоб супроводжувати пацієнтів із ВІЛ», який вже доступний для навчання після реєстрації.

Мета курсу:

надати лікарям первинної медичної допомоги (ПМД) інформацію в рамках національної кампанії Н=Н, яка допоможе їм у веденні пацієнтів з ВІЛ/СНІДом, та опанувати знання у сфері етіології хвороби й методів її діагностики та лікування, а також підготувати первинну ланку до взяття відповідальності за тестування і ведення осіб, які живуть з вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ).

Завдяки курсу ви зможете:

  • дізнатися, що таке антиретровірусна терапія (АРТ) і як призначати лікування пацієнту, який тільки дізнався про свій діагноз, підлітку, вагітній й пацієнтам із супутніми захворюваннями;
  • розібратися у схемах лікування ВІЛ-інфекції, їх сумісності та спектрі дії;
  • навчитися працювати з супутніми хворобами пацієнта;
  • дізнатися про психологічні аспекти роботи з особами, які живуть з ВІЛ;
  • уникнути упередженості й дискримінації у ставленні до осіб із ВІЛ;
  • здобути навички спілкування з пацієнтами, які тільки дізналися про свій діагноз;
  • навчитися правильно проводити тестування і багато іншого.

Навчання важливо пройти:

  • всім лікарям ПМД, які планують працювати з пацієнтами, які живуть з ВІЛ.

Після успішного проходження курсу ви отримаєте сертифікат, який дорівнює 5 балам безперервного професійного розвитку (БПР)!

Чекаємо на вас та просимо максимально поширити це повідомлення у профільні групи, щоб усі лікарі, для яких важлива ця інформація, змогли з нею вчасно ознайомитися!

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами t.me/academy_NSZU