Віктор Ляшко відвідав медичні заклади Дніпропетровщини

30 серпня 2022 о 09:42
591

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко 29 серпня 2022 р. в ході робочого візиту на Дніпропетровщину відвідав медичні заклади на півдні області.

Зокрема, очільник МОЗ перевірив стан надання медичної допомоги населенню, кадрове забезпечення лікарень, своєчасність виплати заробітної плати, наявність лікарських препаратів в аптеках, функціонування державної програми з реімбурсації «Доступні ліки» та можливість отримати ліки на «первинці», які надійшли у вигляді гуманітарної допомоги.

Міністр побував у лікарнях, центрах первинної медико-санітарної допомоги та на підстанціях центру екстреної медичної допомоги, які знаходяться у 30-кілометровій зоні від Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС) в містах Нікополь та Марганець, де, серед іншого, перевірив наявність препаратів калію йодиду, стан підготовки до його видачі та, власне, роздачу ліків населенню.

Коментар Віктора Ляшка

«Вчергове переконався, що наші медичні працівники — герої, які ні за що не покинуть своє робоче місце та пацієнтів, попри те, що у прифронтових зонах це робота в надважких умовах та під прицільними обстрілами ворога. У закладах, які відвідав, маршрути пацієнтів — відпрацьовані, необхідні ліки — в наявності, дороговартісне медичне обладнання, поставлене за бюджетні кошти, — працює. Є і проблемні питання, частину з яких вирішуємо вже зараз, а іншу — відразу після перемоги над окупантом», — зазначив міністр охорони здоров’я В. Ляшко.

Крім того, міністр відвідав Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України і Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у місті Дніпро, де обговорили стан готовності до реагування на надзвичайні події у сфері громадського здоров’я.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua