Лікарні Запорізької обл. отримали сучасне обладнання

5 серпня 2022 о 12:33
493

З початку 2022 р. лікарні в Запорізькій обл. отримали 16 кисневих станцій. З них 13 закуплено за кошти державного бюджету та ще 3 — за субвенції. Про це міністр охорони здоров’я повідомив під час візиту в медичні заклади регіону 3 серпня 2022 р.

За словами Віктора Ляшка, для лікарень області цього року також закуплено 3 апарати для комп’ютерної томографії та 5 рентгенапаратів. Більшість обладнання вже доставлено в медичні заклади регіону.

Коментар Віктора Ляшка

«Міністерство охорони здоров’я під час війни, як і за інших кризових ситуацій, допомагає власникам лікарень, якими є органи місцевого самоврядування, покращувати матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я. Наші лікарі повинні бути забезпечені всім необхідним для надання належної відповіді на виклики в системі, які спровокувало повномасштабне вторгнення росії на нашу територію», — зазначив В. Ляшко.

Загалом з початку війни в лікарні Запорізької обл. доставлено закуплені МОЗ 12 систем для вакуумної терапії ран та 26 моніторів пацієнта, 3 портативні рентгенівські апарати, 2 інфузійні насоси, 8 капнографів (з адаптерами повітропроводу для дорослих, дітей і немовлят).

Впродовж цього місяця лікарні регіону отримають ще 12 апаратів з набором датчиків для ультразвукової діагностики, 2 портативні електрокардіографи та 90 наборів комплектуючих та витратних матеріалів.

З початку війни МОЗ та Світовий банк вже закупили більше ніж 6 тис. одиниць сучасного обладнання, до яких додаються великі обсяги витратних матеріалів та комплектуючих. Закуплене критично необхідне обладнання вже доставлено в лікарні в різних куточках України.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua