Українські лікарні отримали генератори змінного струму

3 серпня 2022 о 09:30
576

До українських лікарень прибула одна з найбільших партій потужних генераторів від міжнародних партнерів.

110 генераторів змінного струму було поставлено в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Забезпечення енергетичної стабільності лікарень України». Кожен з них у разі надзвичайної ситуації дозволить забезпечити безперебійну роботу кисневої станції, операційних та реанімації.

Коментар Богдана Боруховського

«Ми розуміємо, що російські терористи і надалі продовжують завдавати ударів по критичній медичній інфраструктурі. Тому спільно з міжнародними партнерами докладаємо максимум зусиль, аби наші лікарні були забезпечені всім необхідним для нормальної роботи за будь-яких умов. Завдяки цим потужним генераторам у медзакладах безперебійно працюватиме обладнання в операційних та реанімаціях, де кожна хвилина без електроенергії може коштувати пацієнту життя»,  — розповів Б. Боруховський.

За словами заступника міністра охорони здоров’я, генератори розподілені між медичними закладами, які працюють у прифронтових та фронтових регіонах, а також лікарнями на Заході України, які наразі приймають найбільшу кількість пацієнтів.

Генератори надано в рамках проєкту «Забезпечення енергетичної стабільності лікарень України», що виконується Управлінням ООН з обслуговування проєктів в Україні (UNOPS) за підтримки Українського Гуманітарного Фонду (Ukraine Humanitarian Fund — UHF).

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua