Клінічна лікарня «Феофанія» буде доступною для усіх українців

30 грудня 2021 о 11:12
883

Кабінет Міністрів України ухвалив 29 грудня 2021 р. постанову, що дозволяє клінічній лікарні «Феофанія», підпорядкованій Державному управлінню справами, надавати послуги усім українцям.

Коментар Віктора Ляшка

«На виконання рішення Президента України Володимира Зеленського клінічна лікарня «Феофанія» буде доступною для кожного українця. Оновлена Програма медичних гарантій на 2022 р. передбачає, що і в «Феофанію» відтепер будуть госпіталізувати осіб з інфарктами та інсультами відповідно до маршруту пацієнта», — пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Феофанія» як учасник пілотного проєкту зможе долучитися до Програми медичних гарантій як надавач медичних послуг за пакетами медичних послуг з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті та при гострому інфаркті міокарда за допомогою укладання договорів про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua