Уряд схвалив закупівлю вакцин від COVID-19

4 листопада 2021 о 11:04
584

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 3 листопада 2021 р.  схвалив проєкт постанови, який врегульовує питання закупівлі вакцини проти COVID-19 із залученням спеціалізованої організації Crown Agents Limited за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Подробиці

Для закупівлі вакцини від COVID-19 ЄІБ надасть 1,66 млрд грн (або 50 млн євро) за проєктом «Програма розвитку  муніципальної інфраструктури України». Умовами залучення цих коштів є їх спрямування суто для закупівлі вакцини проти коронавірусної інфекції.

Оплата операційних послуг спецорганізації, а також питань логістики та банківських транзакцій здійснюватиметься у межах коштів, передбачених МОЗ за бюджетною програмою 2301270 «Проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Для уточнення способу оплати таких послуг вносяться зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2, затвердженому Кабміном.

На сьогодні з допомогою Crown Agents закуплено 29 млн доз вакцин  від COVID-19 різних виробників, з яких поставлено 15,5 млн доз.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua