«Ковідні сертифікати»: з 1 липня 2021 р. розпочнеться бета-тестування

30 червня 2021 о 17:24
4091

Україна завершує підготовку до впровадження «ковід-сертифікатів». Документ повністю відповідатиме вимогам Європейської Комісії. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 30 червня 2021 р.

За словами очільника Уряду, сертифікат можна буде згенерувати у застосунку та на порталі «Дія». У подальшому документ можна буде також отримати в сімейного лікаря.

Бета-тестування розпочнеться з 1 липня

«Ми вже ухвалили необхідну постанову Кабінету Міністрів, яка визначає порядок використання таких сертифікатів. Все готово до запуску документів, і вже з 1 липня почнеться їх бета-тестування. Наша мета — повернути українцям можливість безперешкодно подорожувати світом», — наголосив Д. Шмигаль.

Прем’єр-міністр дав доручення віцепрем’єр-міністру з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ользі Стефанишиній активізувати роботу щодо завершення аудиту українського електронного сертифіката та підписання відповідної угоди з Єврокомісією.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами kmu.gov.ua