COVID-19: розпочався 4-й етап вакцинації

23 червня 2021 о 16:02
411

В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19, під час якого проводять щеплення осіб віком старше 60 років, а також віком 18–59 років, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.

Одночасно продовжується щеплення пріоритетних груп з попередніх етапів, як-от медики та інші працівники закладів охорони здоров’я, мешканці та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, маломобільні громадяни, соціальні працівники та священнослужителі, освітяни, військовослужбовці та співробітники інших структур державної безпеки, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівники паливно-енергетичного комплексу та інших структур, від яких залежить функціонування держави. Також на підконтрольній українському уряду території вакцинують громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Крім того, вже розпочалася вакцинація організованих колективів, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, які бажають отримати щеплення.

Також понад 90 центрів вакцинації в 17 регіонах України вакцинують усіх охочих, хто записався до  листа очікування.

Станом на 23 червня 2021 р. в Україні зробили 2 149 244 щеплення проти COVID-19. Одну дозу вакцини отримали 1 755 137  осіб, отримали дві дози та завершили вакцинацію 394 107 осіб.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua