COVID-19: Прем’єр-міністр дав доручення щодо відкриття центрів масової вакцинації

23 червня 2021 о 15:24
489

Кількість нових хворих на COVID-19 та кількість госпіталізацій продовжує зменшуватися, а темпи вакцинації щотижня прискорюються. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 23 червня 2021 р.

Очільник Уряду відзначив, що позитивну роль у покращенні епідемічної ситуації відіграють центри масової вакцинації, що відкриваються в містах по всій країні.

Доручення Прем’єр-міністра

«Даю доручення Міністерству розвитку громад та територій вжити заходів, аби такі центри з’явилися щонайменше в кожному районному центрі. Тому що є області, де таких центрів вже більше 10, а є 6 областей, де центри масової вакцинації досі не з’явилися», — зазначив Д. Шмигаль.

Прем’єр-міністр також зауважив, що цього тижня стартує вакцинація компаній, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, які бажають отримати щеплення. За його словами, це допоможе зменшити передачу вірусу всередині колективів та сприятиме безпечній роботі.

«Тому закликаю керівників підприємств скористатися такою можливістю та убезпечити себе і своїх працівників», — зазначив Глава Уряду.

Д. Шмигаль додав, що Міністерство охорони здоров’я постійно збільшує кількість бригад для щеплень і готує нові формати, щоб якнайбільше українців мали змогу отримати щеплення.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис» за матеріалами moz.gov.ua