COVID-19: електронний запис на вакцинацію має запрацювати з початку березня 2021 р.

1 березня 2021 о 12:01
612

Мінцифри готує інструмент, що забезпечить процес запису до листа очікування на вакцинацію від COVID-19 за допомогою застосунку та порталу «Дія». Мінцифри розробила технічну частину надання послуги. Про це 26 лютого 2021 р. повідомив Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Запис до листа очікування вакцинації

«Ми спільно з МОЗ України запускаємо послугу запису до листа очікування вакцинації в «Дії», яка запрацює вже наступного тижня. Мінцифри дбає про особисту безпеку кожного українця. Ми робимо все для мінімізації контакту між людьми, щоб українці не стояли в чергах, не збирали зайві папірці для отримання державних послуг. Особливо, якщо це стосується такого важливого питання, як вакцинація», — заявив М. Федоров.

Кожен охочий матиме змогу з наступного тижня записатися до списку очікування на вакцинацію від COVID-19. Зробити це можна буде в застосунку чи на порталі «Дія». Також можна записатися через національний контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19.

Внутрішнє тестування почалося

Мінцифри вже проводить внутрішнє альфа-тестування послуги в «Дії». Українцям, які будуть в електронній черзі, запропонують записатися до пункту щеплення, вибравши конкретну дату та час візиту, відповідно до етапу, який визначено Дорожньою картою з вакцинації. Окрім послуги, в «Дії» також будуть доступні відповіді на поширені запитання українців.

Така організація процесу дозволить мінімізувати контакти та черги, допоможе чітко бачити детальнішу картину системи записів. Це дозволить Міністерству охорони здоров’я України розробити логістичний план та зрозуміти реальний попит на вакцину. Крім того, реєстрація через «Дію» матиме значний антикорупційний ефект для країни.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами thedigital.gov.ua